Нормативна база

ВІЗИТНА КАРТА ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ


Прізвище, ім’я,  по батькові: 

Ярова Анжела Іванівна                                               


Адреса досвіду : Комунальна установа Центр розвитку дитини «Пролісок» Дунаєвецької міської ради, , вул.Гагаріна 22, м.Дунаївці, Хмельницька обл. 32400

Фах: дошкільне виховання

Посада:  інструктор з фізкультури

Освітньо-кваліфікаційний рівень: спеціаліст вищої  кваліфікаційної  категорії

Педагогічний стаж: 20 років

Назва досвіду: Гармонія руху

Класифікація досвіду за темою та змістом: локальний

Класифікація досвіду за характером діяльності: раціоналізаторський

Суть та зміст досвіду:  Система фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі

Анотація досвідуУ роботі згідно вимог Базового Компонента дошкільної освіти в Україні представлені розробки занять, спортивних свят та розваг, Днів здоров”я, рухливих ігор, матеріали роботи  батьківської конференції, підібрано інформаційні матеріали для консультацій, літературний матеріал по формуванню валеологічного світогляду у дітей дошкільного віку.
Вдалий підбір і доцільне використання їх під час спеціально-організованої діяльності, у повсякденному житті допомагає у фізичному становленні дошкільників.
Робота відповідає дидактичним вимогам, реалізує принципи розвиваючого та виховуючого навчання, забезпечує компетентність дошкільників в реалізації освітньої лінії “Особистість дитини”.
Розрахована на вихователів, інструкторів з фізичного виховання ДНЗ. Заслуговує на впровадження у практику роботи з дітьми дошкільного віку в умовах ДНЗ.

  

Результативність:
1.      Конкурс журналу «Медична сестра дошкільного навчального закладу» 2012року. - Дипломом лауреата.
2.      2014р. Посвідчення про занесення на Дошку Пошани
3.      2013р. Свідоцтво про участь у семінарі з проблеми  морального виховання учнів і методи роботи з батьками
4.      2013р Почесна грамота до Дня працівника освіти
5.      2012р. Грамота до Дня працівника освіти.
6.      Участь у Фестивалі «Гармонія руху»  ХОІППО, музично-валеологічної розваги «У бабусі на городі», спортивне свято «Веселі пригоди вітерця», листопад 2012р.
7.      Участь у «Конкурсі на кращу організацію та проведення заходів «Фестивалю освітянського спорту» серед навчальних закладів Дунаєвецького району, присвячених Дню фізичної культури та спорту в Україні». Відеозапис розваги «НА арені цирку», фотоматеріали проведення ранкової гімнастики та занять з фізкультури,  вересень 2015р. матеріали проведення ранкової гімнастики були надруковані в газеті Дунаєвецький вісник № 15 за 16 квітня 2015р.
8.      Участь у Фестивалі ранкової гімнастики «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я Хмельницького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,  представлено фотоматеріали проведення ранкової гімнастики, квітень 2015р.
9.      Керівник  семінару-практикуму інструкторів з фізкультури 2013 - 2017р.

Відомості про вивчення досвіду: досвід вивчався вихователем - методистом ЦРД «Пролісок» Завальською А.М. досвід розглянуто і схвалено на педагогічній раді Центру розвитку дитини «Пролісок»  Дунаєвецької міської ради (протокол №2 листопад 2014 року) та на науково-методичній раді КУДРР «РМК» (протокол №4, листопад 2014 року)


Характеристика


Ярова Анжела Іванівна

1975 року народження, українка, освіта повна вища – закінчила Кам”янець-Подільський національний університет ім.І.Огієнка у 2009 році, педагогічний стаж - 20 років, нагороджена Подякою Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА (2017), Почесною грамотою Дунаєвецької РДА та районної ради(2013 рік) , грамотою відділу освіти Дунаєвецької РДА (2012 рік),занесена на Дошку Пошани працівників освіти Дунаєвецького району(2014 рік)

За час роботи на посаді інструктора з фізкультури Ярова Анжела Іванівна зарекомендувала себе як відповідальний, ініціативний педагог, який має власний індивідуальний стиль роботи. Відмінно володіє знанням основ загальної та дошкільної педагогіки, дитячої та вікової психології, методики фізичного виховання в ДНЗ. Вирізняється професійністю, майстерністю, компетентністю.
А.Ярова працює над проектом “Фізичний розвиток особистості дошкільника засобами етнопедагогіки”.  Її робота була представлена на обласній виставці педінновацій у 2013 році. Анжела Іванівна – один із авторів збірника “День здоров”я в дитячому садку”,представленого на обласну виставку педінновацій у 2014 році. Робота отримала Диплом лауреата за участь у конкурсі журналу “Медична сестра ДНЗ” (2012 рік). У 2005 році А.Ярова нагороджена Дипломом ІІ ступеня за участь у обласному етапі огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в ДНЗ в номінації “Дошкільні навчальні заклади”,  у 2014 році  відзначена за участь в обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в ДНЗ. ……
Ярова А.І. активно співпрацює з районною газетою “Дунаєвецький вісник”. Друкувала свої статті “Подорож у країну здоров”я” (2010 рік), “Дорогами фізичного гарту” (2000 рік), “Зростаємо здоровими та спритними” (2013 рік). 
А.Ярова – керівник районного семінару-практикуму інструкторів з фізичного виховання протягом 2013-2016 р.р., практикуму інструкторів фізкультури у 2017 році.
Анжела Іванівна веде роботу по створенню оптимального розвивального середовища у дитячому садку. Обладнала спортивний зал та спортивний майданчик згідно програмових вимог, виготовила нестандартне фізкультурне обладнання, атрибути для спортивних ігор, занять фізкультурою, свят та розваг, підібрала інформаційні матеріали по питанню фізичного фиховання та формування валеологічного світогляду у дошкільників. Інструктор з фізкультури впроваджує у практику роботи сучасні здоров”яформуючі та здоров”язбережувальні технології. Вона організувала роботу гуртка ритмічної гімнастики “Грація”.
Відносини педагога з дітьми грунтуються на гуманних, доброзичливих стосунках. Анжела Іванівна дотримується педагогічної етики, моралі, користується авторитетом серед батьків вихованців та колег по роботі.Завідуюча ЦРД “Пролісок”                                    А.МихальськаАнотація

на роботу інстуктора з фізкультури  Дунаєвецького Центру розвитку дитини “Пролісок”  Ярової Анжели Іванівни

“Гармонія руху”(Система фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі)

У роботі згідно вимог Базового Компонента дошкільної освіти в Україні представлені розробки занять, спортивних свят та розваг, Днів здоров”я, рухливих ігор, матеріали роботи  батьківської конференції, підібрано інформаційні матеріали для консультацій, літературний матеріал по формуванню валеологічного світогляду у дітей дошкільного віку.
Вдалий підбір і доцільне використання їх під час спеціально-організованої діяльності, у повсякденному житті допомагає у фізичному становленні дошкільників.
Робота відповідає дидактичним вимогам, реалізує принципи розвиваючого та виховуючого навчання, забезпечує компетентність дошкільників в реалізації освітньої лінії “Особистість дитини”.
Розрахована на вихователів, інструкторів з фізичного виховання ДНЗ. Заслуговує на впровадження у практику роботи з дітьми дошкільного віку в умовах ДНЗ.

Вихователь-методист ЦРД                               А.ЗавальськаЗавідувачу
КУ ДРР «РМК» Козирській А.І.

Подання 

Комунальна установа ЦРД «Пролісок» Дунаєвецької міської ради просить розглянути  досвід  роботи інструктора з фізкультури Ярової Анжели Іванівни «Гармонія руху»
   Досвід  вивчався вихователем-методистом ЦРД «Пролісок» Завальською Аллою Миколаївною.
Досвід розглянуто і схвалено педагогічною радою  Комунальної установи ЦРД «Пролісок»   Дунаєвецької міської ради (протокол №  2   від  14 листопада 2014 року), НМР КУ ДРР «РМК» (протокол №4, листопад 2014 року)


Завідувач                                                                            А.МихальськаВитяг з протоколу № 3

засідання педагогічної ради
Комунальної установи
Центр розвитку дитини «Пролісок»
Дунаєвецької міської ради
від  листопада 2014 року

СЛУХАЛИ:
Завідуючу ЦРД «Пролісок» по питанню узагальнення передового педагогічного досвіду Ярової Анжели Іванівни  «Гармонія руху»
ВИРІШИЛИ:
Схвалити досвід інструктора з фізкультури Ярової Анжели іванівни «Гармонія руху» та  рекомендувати до розгляду на науково-методичній раді КУ ДРР «РМК»
Голова                                                                 ___________ А.Михальська
Секретар                                                             ____________ А.Завальська